Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Golczewo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

UWAGA - ZMIANY PUBLIKACJI NASTĘPNYCH UCHWAŁ RADY MIEJSKIEJ W GOLCZEWIE. Więcej informacji po wybraniu tego tytułu

Następne uchwały będą publikowane za pomocą aplikacji Baza Aktów Własnych, dostępnej w zakładce z elwej strony ekranu pn. Baza aktów własnych Gminy Golczewo - wybierz oraz  pod poniższym linkiem:
 

               http://www.prawomiejscowe.pl/UrzadMiejskiwGolczewie/tabBrowser/mainPage

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dostęp do "ZBIORU AKTÓW PRAWA MIEJSCOWEGO jest możliwy w postaci elektronicznej poprzez korzystanie z następujących opcji:
1) skorowidza - zbiór wyświetla się według dostępnych znaczeń tematycznych,
2) listy - zbiór wyświetla się w chronologicznej kolejności podjętych uchwał,
3) roczników - zbiór uporządkowany jest w latach, w których uchwały zostały podjęte,
4) tabeli - użytkownik może dowolnie uporządkować kolejność wyświetlania uchwał poprzez sortowanie (rosnąco, malejąco) według: numeru, daty i statusu.

Oprócz Zbioru zbioru aktów prawa miejscowego uchwały Rady Miejskiej w Golczewie zostały włączone do zbiorów tematycznych (ich lista nie jest zamknięta i będzie się powiększać w zależności od zachodzących zmian), takich jak: Budżety Gminy GolczewoGospodarka zasobem nieruchomości Gminy Golczewo.

Dla każdej uchwały w zakładce  Widok użytkownik może wybrać: metrykę dokumentu, tekst dokumentu, powiązania , pliki (najczęściej w formacie .pdf).

INFORMACJE DODATKOWE

- przeglądarka "INTERNET EXPLORER" może nie wyświetlać Bazy Aktów Własnych (ze względu na niewystraczające możliwości) i dlatego zaleca się stosowanie innych,   np. MOZILLA, GOOGLE CHROME

- dostęp do Bazy Aktów Własnych jest możliwy także ze strony www.golczewo.pl po wybraniu (kliknij obok):  BAZA   AKTÓW   WŁASNYCH GMINY GOLCZEWO,

- Baza Aktów Własnych będzie sukcesywnie powiększana o akty prawa miejscowego, które zostały już opublikowane w wojewódzkim dzienniku urzędowym.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Wilk 23-02-2014 22:02
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 23-02-2014
Ostatnia aktualizacja: Ireneusz Wilk 25-04-2018 10:22