Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Golczewo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

UWAGA - ZMIANY PUBLIKACJI NASTĘPNYCH ZARZĄDZEŃ BURMISTRZA GOLCZEWA. Więcej informacji po wybraniu tego tytułu

http://www.prawomiejscowe.pl/UrzadMiejskiwGolczewie/tabBrowser/mainPageNastępne zarządzenia będą publikowane za pomocą aplikacji Baza Aktów Własnych, dostępnej w zakładce z lewej strony ekranu pn. Baza aktów własnych Gminy Golczewo - wybierz oraz pod poniższym linkiem:

              http://www.prawomiejscowe.pl/UrzadMiejskiwGolczewie/tabBrowser/mainPage

Dzieki zastosowanym rozwiązaniom dostęp do "Zbioru zarządzeń Burmistrza Golczewa jest możliwy w postaci elektronicznej poprzez korzystanie z następujących opcji:
1) skorowidza - zbiór wyświetla się według znaczeń tematycznych,
2) listy - zbiór wyświetla się w chronologicznej kolejności podpisanych zarządzeń,
3) roczników - zbiór uporządkowany jest w latach, w których zarządzenia były podpisywane,
4) tabeli - użytkownik może dowolnie uporządkować kolejność wyświetlania zarządzeń poprzez sortowanie (rosnąco, malejąco) według: numeru, daty i statusu.

Oprócz Zbioru zarządzeń Burmistrza Golczewa zarządzenia Burmistrza Golczewa zostały włączone do zbiorów tematycznych (ich lista nie jest zamknięta i będzie się powiększać w zależności od zachodzących zmian), takich jak: Budżety Gminy GolczewoGospodarka zasobem nieruchomości Gminy Golczewo.

Dla każdego zarządzenia w zakładce  Widok użytkownik może wybrać: metrykę dokumentu, tekst dokumentu, pliki (najczęściej w formacie .pdf).

INFORMACJE DODATKOWE

- przeglądarka "INTERNET EXPLORER" może nie wyświetlać Bazy Aktów Własnych (ze względu na niewystraczające możliwości) i dlatego zaleca się stosowanie innych,   np. MOZILLA, GOOGLE CHROME

- dostęp do Bazy Aktów Własnych jest możliwy także ze strony www.golczewo.pl po wybraniu (kliknij obok):  BAZA   AKTÓW   WŁASNYCH GMINY GOLCZEWO

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ireneusz Wilk 04-03-2014 08:28
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 04-03-2014
Ostatnia aktualizacja: Ireneusz Wilk 10-08-2017 11:04