herb BIP - Gmina Golczewo

golczewo.pl

Sesja 28.

3.    Projekt w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Golczewo na 2017 r.
4.    Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Golczewo na lata 2017 – 2027.
5.    Projekt uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe, na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.
6.    Projekt uchwały w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Golczewo dla kandydatów zamieszkałych poza obwodami tych szkół, liczby punktów przyznanych każdemu z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.
7.    Projekt uchwały w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Golczewo, liczby punktów przyznanych każdemu z tych kryteriów oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzania tych kryteriów.
8.    Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie określenia, rozliczania i obniżania obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli zatrudnionych
w szkołach (przedszkolach) prowadzonych przez Gminę Golczewo.

9.    Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na podjęcie działań zmierzających do założenia i prowadzenia szkoły Branżowej I Stopnia w Golczewie.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Schulz 16-03-2017 15:29
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 16-03-2017
Ostatnia aktualizacja: Marcin Schulz 16-03-2017 15:29