Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Golczewo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Pielęgnacja tradycji związanej z produkcją wyrobów pszczelarskich. Promowanie Gminy poprzez produkcję ekologicznych wyrobów pod nazwą "Miody Golczewskie"

Oferta w formie małego grantu

Burmistrz Gminy Golczewo, informuje o możliwości zgłaszania uwag do oferty realizacji zadania publicznego pod nazwą: "Pielęgnacja tradycji związanej z produkcją wyrobów pszczelarskich. Promowanie Gminy poprzez produkcję ekologicznych wyrobów pod nazwą „Miody Golczewskie”, którą to przedłożył Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie Koło Wysoka Kamieńska.

Ww. organizacja złożyła ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki , ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Formalność ta została dokonana w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2016 r., poz. 1817 i 1948 oraz z 2017 r. poz. 60 i 573) - tryb pozakonkursowy.
Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez ww. podmiot, na podstawie art. 19a ustawy ofertę zamieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Golczewie oraz na stronie www.golczewo.pl
Uwagi do oferty można zgłaszać w formie pisemnej lub osobiście w Urzędu Miejskiego w Golczewie lub listownie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 września 2017 r. do godz. 16:00 (decyduje data wpływu do Urzędu).

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Marcin Schulz 20-09-2017 15:39
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 20-09-2017
Ostatnia aktualizacja: Marcin Schulz 20-09-2017 15:42