Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Golczewo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Rejestr zmian

Tytuł dokumentu Zaktualizował Data aktualizacji
Pustelnik Józefa Janina - skarbnik gminy Administrator Serwisu 2007-08-09 10:55:45
Wilk Janusz Ireneusz - sekretarz gminy Administrator Serwisu 2007-08-09 10:51:16
Arsoba Leszek Piotr - wiceprzewodniczący Rady Administrator Serwisu 2007-08-08 15:39:19
Bartniczuk Waldemar Adam Administrator Serwisu 2007-08-08 15:36:56
Brzostek Eugeniusz Administrator Serwisu 2007-08-08 15:32:26
Dyksy Grzegorz Andrzej Administrator Serwisu 2007-08-08 15:29:30
Jędruszek Maria Jolanta Administrator Serwisu 2007-08-08 15:26:55
Kalczyński Marek Administrator Serwisu 2007-08-08 15:24:05
Kloch Wiesław Leszek Administrator Serwisu 2007-08-08 15:21:33
Liszka Ryszard Administrator Serwisu 2007-08-08 15:19:03
Opowicz Antoni Michał Administrator Serwisu 2007-08-08 15:16:28
Paczyńska Ewa Barbara Administrator Serwisu 2007-08-08 15:13:33
Perużyński Mieczysław Józef Administrator Serwisu 2007-08-08 15:10:54
Pordąb Jerzy - przewodniczący Rady Administrator Serwisu 2007-08-08 15:07:40
Romańczuk Kazimierz Administrator Serwisu 2007-08-08 15:04:49
Woźniak Paweł Administrator Serwisu 2007-08-08 15:02:03
Zięciak Henryk Administrator Serwisu 2007-08-08 14:59:19
Radni - dokument usunięty Administrator Serwisu 2007-08-08 14:55:30
Konieczna Alicja Maria Administrator Serwisu 2007-08-08 14:54:44
Radecki Andrzej Sławomir Administrator Serwisu 2007-08-08 14:51:27
Bąbel Edward Michał Administrator Serwisu 2007-08-08 14:47:35
Gryta Ewa Katarzyna Administrator Serwisu 2007-08-08 14:31:48
Pakuła Ewa Kazimiera Administrator Serwisu 2007-08-08 14:27:03
Latawiec Kazimiera Antonina Administrator Serwisu 2007-08-08 14:24:04
Cieślikiewicz Piotr Administrator Serwisu 2007-08-08 14:20:31
Kołodziejek Alfreda Administrator Serwisu 2007-08-08 14:17:01
Sałach Barbara Administrator Serwisu 2007-08-08 13:06:56
Kierownicy GJO - dokument usunięty Administrator Serwisu 2007-08-08 13:02:36
Opiła Dorota Administrator Serwisu 2007-08-08 13:01:20
Pakuła Kazimiera Administrator Serwisu 2007-08-08 12:57:39
Opowicz Michał Administrator Serwisu 2007-08-08 12:53:13
Rzymkiewicz Marianna Administrator Serwisu 2007-08-08 12:48:31
Rydlińska Róża Administrator Serwisu 2007-08-08 12:45:50
Seweryn Teresa Administrator Serwisu 2007-08-08 12:42:05
Pracownicy Urzędu - dokument usunięty Administrator Serwisu 2007-08-08 12:39:08
Radni - dokument usunięty Administrator Serwisu 2007-08-08 12:38:57
Radni - dokument usunięty Administrator Serwisu 2007-08-08 12:38:18
Oświadczenia złożone w 2003 r. Administrator Serwisu 2007-08-08 12:37:29
Danieluk Andrzej Jan - burmistrz Administrator Serwisu 2007-08-08 12:35:59
Perużyński Mieczysław Józef - przewodniczący Rady (10.12.2006 r. i 22.02.2010 r.) Administrator Serwisu 2007-08-08 12:34:57