Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Gmina Golczewo
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Rejestr zmian

Tytuł dokumentu Zaktualizował Data aktualizacji
Kalczyński Marek Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:40
Jędruszek Maria Jolanta Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:38
Brzostek Eugeniusz Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:37
Dyksy Grzegorz Andrzej Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:37
Arsoba Leszek Piotr - wiceprzewodniczący Rady Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:36
Bartniczuk Waldemar Adam Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:36
Oświadczenia złożone w 2006 r. Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:28
Woźniak Paweł Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:23
Perużyński Mieczysław Józef Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:22
Romańczuk Kazimierz Marcin Schulz 2020-01-21 13:28:22
Liszka Ryszard Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:57
Paczyńska Ewa Barbara Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:57
Kloch Wiesław Leszek Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:56
Jędruszek Maria Jolanta Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:55
Kalczyński Marek Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:55
Brzostek Eugeniusz Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:54
Dyksy Grzegorz Andrzej Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:54
Bartniczuk Waldemar Adam Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:52
Berezowska Mirosława Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:52
Arsoba Leszek Piotr - wiceprzewodniczący Rady Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:51
Woźniak Paweł (26.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:50
Opowicz Antoni Michał - przewodniczący Rady Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:50
Romańczuk Kazimierz (25.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:49
Paczyńska Ewa Barbara (27.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:46
Perużyński Mieczysław Józef (25.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:46
Liszka Ryszard (20.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:45
Kalczyński Marek (22.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:44
Kloch Wiesław Leszek (25.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:44
Dyksy Grzegorz Andrzej (25.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:43
Jędruszek Maria Jolanta (20.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:43
Berezowska Mirosława (25.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:42
Brzostek Eugeniusz (27.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:42
Arsoba Leszek Piotr (25.08.2006 r.) - wiceprzewodniczęcy Rady Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:41
Bartniczuk Waldemar Adam (26.08.2006 r.) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:41
Opowicz Anotni Michał - przewodniczący Rady (26.08.2006) Marcin Schulz 2020-01-21 13:27:39
Kadencja 2002-2006 Marcin Schulz 2020-01-21 13:26:19
Oświadczenia złożone w 2006 r. Marcin Schulz 2020-01-21 13:26:15
Pracownicy Urzędu Miejskiego Marcin Schulz 2020-01-21 13:26:12
Rzymkiewicz Marianna (stan na 30.04.2006) Marcin Schulz 2020-01-21 13:26:06
Seweryn Teresa Marcin Schulz 2020-01-21 13:26:06