Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Gminy Golczewo

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Wybory do Sejmu i Senatu 2023

Wybory do Sejmu i Senatu 2023


Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 14 sierpnia 2023 r. o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r. (wyciąg)

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz w referendum ogólnokrajowym zarządzonych na dzień 15 października 2023 r. 

Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz w referendum ogólnokrajowym zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego

Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa

Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych powoływanych do przeprowadzenia wyborów do Sejmu RP i do Senatu RP zarządzonych na dzień 15 października 2023 r. (katalog)

Jak zostać kandydatem na członka obwodowej komisji wyborczej 

Uchwał nr 11/2019 Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz do Parlamentu Europejskiego (tekst ujednolicony)

Wzór zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

Postanowienie w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (kalendarz wyborczy)

Postanowienie Nr 60/2023 Komisarza Wyborczego w Szczecinie I z dnia 26 maja 2023 roku w sprawie podziału Gminy Golczewo na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych

OBWIESZCZENIE BURMISTRZA GOLCZEWA z dnia 15 września 2023 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w tym o lokalach przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz o możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i możliwości głosowania przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 r.

KOMUNIKAT Burmistrza Golczewa z dnia 20 września 2023 r. w sprawie zgłaszania zamiaru skorzystania z bezpłatnego transportu do lokalu wyborczego i  transportu powrotnego w związku z zarządzonymi na dzień 15 października 2023 r. wyborami do  Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Zgłoszenie skorzystania z darmowego transportu dla osób niepełnosprawnych, oraz tych którzy ukończyli 60 rok życia do lokalu wyborczego w wyborach do Sejmu i Senatu RP w dniu 15 października 2023 r.

POSTANOWIENIE NR 146/2023 Komisarza Wyborczego w Szczecinie I z dnia 21 września 2023 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Golczewo

Komunikat Burmistrza Golczewa z dnia 5 października 2023 r. – Informacja dot. rozkładu jazdy autobusów w dniu wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz Referendum Ogólnokrajowego zarządzonych na dzień 15 października  2023 r.

BEZPŁATNY TRANSPORT w wyborach do Sejmu i Senatu  RP oraz w Referendum Ogólnokrajowym zarządzonych na dzień 15 października 2023 roku

POSTANOWIENIE NR 190/2023 Komisarza Wyborczego w Szczecinie I z dnia 11 października 2023 r. w sprawie zmiany w składzie Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w gminie Golczewo


Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Marcin Schulz

Data wytworzenia:
11 wrz 2023

Osoba dodająca informacje

Marcin Schulz

Data publikacji:
11 wrz 2023, godz. 09:40

Osoba aktualizująca informacje

Marcin Schulz

Data aktualizacji:
13 paź 2023, godz. 10:38